Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalování - POMOC

Dobrý den, mám problém s vypalováním filmů na DVD.
Mám film s příponou .avi - velikost kolem 1,3GB a chci ho vypálit na DVD-RW
Jenže v Neru mi ten film nefunguje (audio 6 channel)
Zkoušel jsem i Ashampoo Burning Studio, ten mi nechce vzít přehrávač vůbec a píše Neznámý disk
Nějaké rady?
Do formátu .vob jsem to konvertoval, ale potřebuji zachovat kvalitu, takže, tudy cesta asi nepovede.
Prosím o rychlou reakci
Děkuji

heleď: pokud se ptáš jako hysterický senil, nemůžeš čekat, že ti někdo vystřelí přesnou odpověď. Až napíšeš KONKRÉTNĚ s čím máš problém, pak se dá hledat KONKRÉTNÍ řešení. Ano, je to TAK prosté. Zcela evidentně jsi nepopsal svůj problém ani trochu konkrétně. Zkus se nad tím prosím zamyslet.