Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní 120&144Hz Monitor do 8000,-

Dobrý den,
Potřeboval bych pomoct s výběrem monitoru a potřebných kabelů :)
Co požaduji - 120Hz
- 24"
- max 8000,-
- odezva pod 5ms
Moc se v "kabelech" nevyznám a tak bych prosil i o doporučení vhodných kabelů abych si užil tech 120Hz

Momentálně mám tyto : http://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-zahnuty-konekto r-90-1m/117963/produkt
http://www.czc.cz/gembird-hdmi-dvi-1-8m-m-m/131678 /produkt -(sloužil k propojení střihové karty s monitorem atd.

Mohu je použít ? Dokáže to zobrazit 120Hz ?

Děkuji za váš čas :)

Hodnoty monitoru, potažmo panelu, se měří měřícími přístroji, nikoliv jakýmsi pofiderním zapařováním s dávkou placeba!
Poznámka. A takový zaostalý jedinec ostatní obviňuje ze zaostalosti. To právě takoví, jako vy, přiložili pochodeň k hranici s Jordanem Brunem, pronásledovali G. Galiea, atd... Fyzikální pokusy a z nich vycházející měřící metody v technické praxi jsou základem vědeckého poznání a technologického pokroku. Nikoliv pochybné "metody" se kterými se tak oháníte.

Sel bych do ASUS MG279Q 27"

Jako je to drahy, ale IPS, 27", 2560 × 1440, 144Hz, FreeSync, na hry to bude bomba, snad mas odpovidajici PC.

Naopak do nekvalitnich TN panelu bych nesel, sice se dostanes do te pozadovane ceny, ale jedinny efekt bude, ze si muzes rikat, ze mas 144Hz, pritom za ty penize muzes mit kvalitni 60Hz panel, na kterem bude pozitek ze hry mnohem vyssi.

https://www.czc.cz/eizo-foris-fs2434-bk-led-monito r-24/157149/produkt

Edit: Pul roku stary dotaz, sakra. Udelejte s tim uz neco!