Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook do 25000,- Kč

Dobrý večer,

potřeboval bych poradit nějaký notebook ke hraní her(GTA V, CS:GO), práci na webech a pro školu. Cena by se měla pohybovat okolo ±25000,- Kč - více už nejsem ochotný investovat. Chápu že je 25000 málo na nějaké herní dělo, ale mně stačí low detaily :) Děkuji všem za reakce :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

lol za 25k ti to rozjede na víc než low detaily :-) Cs:go tutově. GTA 5 zkuešenosti nemám. Už dlouho jsem se nedíval na notebooky cca rok ale dneska když se podívám na grafiky na některých noteboocích tak rozjedou slušně daleko víc her než tehdy. Už jen notebooky s grafikou NVIDIA GeForce 860M....Geforce960M.... Geforce 965M...870M nebo radeony 7970M zvládnou tolik her na pěknou grafiku.
Potřeboval bych den abych všechny grafiky probral ale snad to udělá někdo za mě :-)

Benchmarky grafiky www.notebookcheck.net
Notebook http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y50-70-cerna_14/1 70982/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc &utm_campaign=Notebooky&utm_term=Lenovo_IdeaPad_Y5 0_70_cerna

Náhradní obchod: http://www.ielectro.cz/Lenovo-IdeaPad-Y50-59-44285 1-d3147.htm ovšem z Czc bych tomu věřil více i přes to že tento obchod má dobrou recenzi.

Vypadá slušně, do limitu, grafika zvládne hodně, Lenovo je slušná a ověřená značka.

Co jsem se tak díval tak do 25k je to snad jediný notebook co jsem našel s tak výkonou grafikou.

A teď perlička.
Před nedávnem si kamarád koupil notebook za 25k. Moc si ho vychvaloval jak hrál dokonce nějakou hru a jela mu krásně a až potom zjistil že mu běží na intergrované grafice místo té výkonější.
Dneska po tom co jsem ti napsal předchozí komentář (kde navrhuji notebook) jsem se ho zeptal co to má vlastně za notebook. A on odvětil Lenovo Y50-70 :-D (předchozí před dvěma roky, co si kupoval jsem mu také vybíral a také byl spokojený ovšem po dvou letech potřeboval něco jiného. Nevyhovovala mu šasi a velikost monitoru.) Dnes vlastní Lenovo Y50-70 a pozitivní ohlas.