Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestandartní chování klávesnice - blokované fn

Ahoj, prosím o radu..

Ntb acer aspire s3-391 - klávesnice se chová podivně - modré klávesy, které by měly fungovat při stisku fn - některé fungují, některé ne..

Na šipkách je nahoru-dolu hlasitost vlevo vpravo jas... když restartuju pc fungují šipky.. jakmile změním jas pomocí fn+šipky - tak se fn zablokuje a pak už se jen mění jas a šipky nefungují..

celkově to funguje podivně, myslel jsem že se věc vyřeší přeinstalací ovladače klávesnice, ale nic takového na stránkách aceru není..

Instalace win 7 je zcela nová čistá - dělá to tak od samého začátku..

Víte co s tím? Díky H.

Díky - přehlédl jsem to - Launch manager je asi to co by to mělo ovládat - není to tam mezi ovladači, ale mezi aplikacemi - kde je to samý turbo boost software - to jsem rovnou přeskočil..

Nainstaloval jsem to, začaly se objevovat grafická znázornění na obrazovce - jakože ikonka že zvyšuje nebo snižuje jas a tak - nicméně to funguje pořád stejně blbě.. :-/

Skus ten notebook vypnut a vybrat baterku aj nabijacku na minutu.
A usitsi sa ze co za aplikacie ti tam bezia na pozadi a pripadne obnov Win na vyrobny stav z recovery, ci to furrt bude blbnut.
Skontroluj aj mechanicky tu klavesu Fn ci sa nezasekava (ked to blbne tak ju zmackni viackrat ci to prestane apod)

P.S> ak sa neda vybrat baterka tak naspodku je dierka pre reset EC (u dierky je obrazok baterky), nieco tam strcis na par sekund. Pri odpojenej nabijacke samozrejme.