Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc je po nové instalaci Windows XP pomalé

Zdravím včera jsem udělal novou čistou instalaci windows xp i s formátováním disku a po nové instalaci je pc celkem pomalé. Ne pomalé že by se windows startoval dlouho spíš je problém s vytížením procesoru. Když zapnu kterékoliv video třeba na youtube (dělá to ale i na jiných serverech) tak vytížení procesoru vyletí okamžitě na 100%. Taky mám problém s microsoft office 2010, kde když scrolluju stránky tak jde vytížení procesoru opět na 100%. A poslední problém jsem zjistil před chvílí že jenom když hýbu s oknem třeba správce souborů tak se situace zase opakuje (vytížení cpu letí na 100%) a okno se seká. Chápu že pc už má něco za sebou ale při zálohování dat ze starého systému tyhle problémy vůbec neměl a jel úplně v pohodě. Neví někdo co by mi mohlo pomoct? Z každou radu budu rád. Zde jsou ještě parametry pc: CPU: AMD Sempron 3000+ GPU: Nvidia GeForce 6600 GT RAM: 512MB Disk: 150GB Zakladní deska: MSI K8N Neo3

Tak dodatečně jsem nainstaloval ovladače na grafickou kartu, na které jsem zapomněl, jinak bych měl všechny mít. Po doinstalování ovladačů na grafickou zmizel problém s vytížením procesoru při hýbání s oknem ale u internetu a youtube přetrval.