Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenaskočí

Zdravím
Potřebuju poradit. Večer jsem byl na PC a normálně jsem ho vypl. Dneska ráno jsem tam chtěl jít, ale pc prostě už nenaskočil. Všecko svítí ledky na předku casy, ale můžu power mačkat jak chci ale nic prostě. Zkoušel jsem tam dát jiný zdroj, ale to samé zase svítily ledky ale pc nenaskočil. Potřebuju poradit čím to může být, jestli náhodou neodešla základovka. Díky

ono stačí někdy i číst...

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).