Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní zmrzne pc a naskočí jednobarevná plocha

Potrebuji poradit, od včera mi blbne pc. Normálne když sem na internetu nebo ve windowsu tak je klid. Ale když zapnu lolko nebo csko tak po pár minutách hraní zamrzne pc a naskočí jednobarevná plocha (např bílá nebo zelená nebo černá). Jediné co můžu udělat je natvrdo resetnout tlačítkem na bedně. Prosím o každou radu.

Může se jednat o chybu s pamětí nebo o chybu s grafickou kartou.

Nejpravděpodobnější bude asi tak Grafická karta, tvrdíte, že při používání PC na Internet nebo pro práci se nic nestane.

Poprosím Vás o modelové označení grafické karty.

Při restartu a spuštění Windows na plochu (pokud máte Windows), nenaskočí něco jako tato chybová hláška http://rikomusic.cz/uploads/pictures/bluescreen.jp g? (Mě to dělá občas, vím čím to je, ale nemám finance na výměnu způsobujícího Hardware).

Zkoušel jste kl. zkratky jako Ctrl + Alt + Delete | Ctrl + Shift + Esc | Alt + F4 apod?