Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompletace herniho pc

zdravim, prosim o zhodnoceni teto sestavy http://www.czc.cz/1vild6be64gf4bf8pec2itqd9b/sezna m. Nechci se s nakupem seknout, nejsou to maly penize. Psal jsem to v jinem vlakne, ale nemuzu ho dohledat. Jedna se mi o nakup herniho pc na moderni hry a praci s grafikou a fotkami. Jsem laik a sestavu sem splacal podle rad tady a infa od kolegy, netusim jestli je to kompatibilni nebo se da nekde neco nahradit necim lepsim zhruba ve stejny cenovy relaci. Dekuju vsem a omlouvam se za spamovani.

Nerozumim :) jeste jsem chtel poprosit o radu ohledne OS. Vyhovuji mi win 7,windows 8 ma zena na ntb a kdyz jsem s tim nejak pracoval,tak mi to moc nevyhovovalo. Je alternativa v novych win 10? Nebo jsou podobne osmickam? A jinak asi 64 koupit? Dekuji

Jde o to, že CPU i základní deska podporjí maximální frekvenci DDR4 2133MHz, takže kupovat rychlejší nemá smysl (pokud se nechceš pokoušek o taktování).
Ale jinak ty paměti jsou použitelné, akorát ti pojedou na těch 2133MHz.