Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Problém s instalací

Zdravím,
dnes jsem se pokusil upgradovat své PC na Windows 10, ale marně. V aplikaci upgradu kliknu na "Upgradovat", přepne mě to do Windows Update. Zde se mi dostahovalo Win10 a potom začala příprava na upgrade. Přibližně v první třetině se příprava zasekla a už se nic neděje, a to ani po opakovaném spuštění, ukončení s tím spojených procesů, ani restartováním PC.

Předem děkuji za rady. :-)

Ne, ale trochu mi nedochází k čemu potřebuješ znám mé HW?? To na to přece nemá prakticky žádný vliv, pokud HW je otestováno ještě před stažením aktualizace.
Ale ok..:
Windows 7 HP
Intel i5 (3.20 GHz)
64-bit
4 GB RAM
(AMD Radeon HD 5700 Series 2GB)
+ všechny aktualizace a SP

To na to přece nemá prakticky žádný vliv, pokud HW je otestováno ještě před stažením aktualizace.

Ani v M$ tomu sami neveria (tvária sa že hej...), ale že Ty tomu šmejdu veríš- to sa divím... :-)

WIN10 u mňa nemá šancu - ostávam na WIN7, pokiaľ chceš WIN10 - sprav čistú inštaláciu - doporučujú to viacerí...

Ano, také mám rád Windows 7. Ale po té době používání se mi jaksi okoukal a taky trochu rozbil.
Na Win10 chci přejít z důvodu vyšší optimalizace a s tím i spojeného zvýšení výkonu, pěknému vzhledu, integrace WS, které v Sedmičkách není, a možnosti si systém přizpůsobit. Prostě chci něco nového.
O Desítkách toho vím své a i přesto toho chci využít. Takže se prosím držme mého problému. :-)
Nejsem jako ostatní, kteří se jako ovečky drží názoru, že je to šmejd, že to stojí za nic, že je to nástroj k pronikání do soukromí, atd. Podle mě nemá nikdo právo odsuzovat desítky, dokud je třeba týden nepoužíval.

V aplikaci upgradu kliknu na "Upgradovat", přepne mě to do Windows Update. Zde se mi dostahovalo Win10 a potom začala příprava na upgrade. Přibližně v první třetině se příprava zasekla a už se nic neděje

Nedošlo ještě k samotnému upgradu. Nezasekl se PC, pouze "načítání" přípravy na upgrade. PC normálně fungoval a restaroval jsem ho sám. Pokud jsi Win10 ještě neinstaloval, možná nevíš o čem mluvím. :)

Pokud jsi Win10 ještě neinstaloval, možná nevíš o čem mluvím. :)

veľmi rád sa podobným problémom aké máš napr. Ty, radšej vyhnem... Nie, zatiaľ som W10 neinštaloval. Až ho všetci betatesteri riadne odskúšajú a M$ ho konečne doladí a poopravuje, potom budem poctený možnosťou prejsť na nový OS . ;-)

P.S. Zatiaľ sa do diskusie pomôcť Ti nepridal nikto, takže vyčkaj na niekoho, kto vie o čem mluvíš...

chápu. dnes už tu jeden ze zdejších administrátorů radil "při instalaci nedělit disk".
jsi typickou ukázkou 90% uživatelů, proč dělit.
existenci starých aplikací - u většiny uživatelů spíš odpadu - bych nebral moc vážně.

musíš povinně přejít na win10 dneska? nepočká to až do doby, kdy budeš mít kam přehrnout data?
na druhý interní disk, na nějaký externí disk, nebo třeba koupit nový ssd a starý disk nechat celý jako datový?

Nic není ztraceno, přesně to samé se mi stalo na výkonném PC, na adrese fwlink jsem si stáhnul nástroj MediaCreationTool a smazal v kořenovém adresáři skrytou složku $Windows.~BT a spustil zmíněný MediaCreationTool, přesto došlo na tomto PC k chybě při tvorbě bootovací flešky. No tak jsem spustil MediaCreationTool na Notebooku a fleška se správně vytvořila, po té jsem na PC smazal opět skrytý adresář $Windows.~BT a spustil upgrade z flešky - úspěšně. Pozor též na staré flešky - z jedné mi to krachovalo, z nové to jelo OK. Občas to chce obejít takto.