Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 5.0.1 Lollipop

Zdravím. Koupil jsem si nový telefon s Android 5.0.1 Lollipop. V telefonu je spousta složek, které nepotřebuji a nebudu je používat. Nevím, jak tyto složky skrýt, aby se mi nezobrazovali v seznamu s aplikacemi.

Slozky by mohli jit smazat, nepouzivane vestavene aplikace bud odinstalovat nebo kdyz to nejde tak vypnout, nekdy ale nemusi jit ani to, tak pak zbyva jedinne je skryt, zalezi to vsechno na mnoha okolnostech, takhle obecne se neda presne odpovedet.

Myslím programy nebo aplikace...př. Odemknu telefon, dole uprostřed je tlačítko, kterým se dostanu do menu, kde jsou nainstalované aplikace. No a já chci, at mám třeba nahoře postupně ty aplikace, které používám nejčastěji atd. a nevím, jak je v tom seznamu přemistovat.

launcher se da zmenit, vim, ze temer cokoli se da delat v placene verzi NOVA launcheru, no ve free je prave toto omezeno. Ale ruznych launcheru existuje spousta, tak treba objevis na Google Play nejaky, ktery to umi a je i zadarmo, kdyz to ten od vyrobce telefonu neumi.