Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kurz na matematiku

Ahoj, nevíte, zda existuje nějaký kurz matematiky, který když absolvujete, tak vám dají nějaké osvědčení či certifikát např. o tom, že můžete doučovat nějaké studenty či žáky? Rozumíte mi? Jak je vždy v inzerátech doučím žáky středních škol, připravím je na přijímačky, atd. Tak mě zajímá, zda na to existuje nějaký kurz, aby mně pak dali nějaké osvědčení, že tomu rozumím, atd...
Díky

Sice odpovím na něco jinýho, ale... Na doučování nic takovýho nepotřebuješ. Jestli jseš v tom dobrej, doučuj bez glejtu. Řekněme, že máš za sebou vysokou - pak asi středoškolskou matematiku zvládneš. Já doučoval a nic jsem v ruce neměl.

Pavel

Jj, jasný. Vím, že k tomu nic nepotřebuji, páč někoho jen douučiji, nikoli učím jako ve škole (i když někdy asi spíš i učit než doučovat :-)).
Jen jsem myslel, zda něco takového neexistuje, že by to bylo takové oficiálnější ;:).