Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová herní sestava - rady, upravy

Zdravím potřeboval bych poradit s výběrem nové sestavy protože ta stará už nestíhá. Počítač budu využívat převážně na hry. Cennový limit je 42 000 kč. Vybavení k počítači mám. Chtěl bych hrát ve 4k. Byl bych radši kdyby v sestavě byl Intel a Nvidia.
HDD a OS hodlám použít z předchozí sestavy a to WD BLUE 1TB a WD VelociRaptor 250GB jako systémový. Tady jsou mé dva návrhy
1) http://www.czc.cz/145291,%20173348,%20124736,%2015 8564,%20167467,%20169154,%20160231%20/kody u této bych asi šel s limitem výš a vzal GTX 980
2) http://www.czc.cz/176320,%20174376,%20176626,%2014 5291,%20176432,%20173348,%20124736%20/kody
Děkuji za každou radu.

HDD a OS hodlám použít z předchozí sestavy a to WD BLUE 1TB a WD VelociRaptor 250GB jako systémový.

Stejne to musis preinstalovat a takova sestava si zaslouzi SSD, koukal jsem na tvuj posledni odkaz a prijde mi to OK, akorat ten SSD disk hodne chybi, ono je to o necem jinym nez Velociraptor, nic proti nemu v jedne sestave ho mam taky, ale zadny plotnovy disk nemuze konkurovat SSDecku.

Tak pokud mas hodne omezeny rozpocet tak jiste, u PC do 20k bych take SSD nenavrhoval a dal prednost jinym dulezitejsim komponentam, ale u drazsich pocitacu je to SSD dneska standardem, nakonec velky odpurce SSDecek M-Pol uz ho ma, jestli se nemylim, v novem PC take. ;-)

Na ten clanek bych byval vubec neklikl, nicmene stalo se a na tom clanku nejsou nejhorsi ty sestavy, ale to, ze to autor clanku Obermaier doporucuje, totalni odpad od CZC, komponenty, ktere si nikdo nekoupi, tak je narvali nejakym chudakum do sestavy. Ti pak skonci zde na poradne, az jim to prestane fungovat, takova sracka. Naopak sestava od Mironetu docela prekvapuje a stejne tak i od T.S. Bohemia, nejvetsi prekvapeni mi zpusobili skolacke chyby, jako napriklad, ze v pocitacovych obchodech nevedi, ze se davaji RAM pameti vzdy v paru a osazuji jen jednou pameti, pritom cenove nic neusetri. Jinak ale vzhledem k cene nejsou obe sestavy tak strasne jako ta od CZC a ikdyzse to samozrejme da postavit mnohem lepe a levneji, tak ten kdo si ty dve sestavy koupi, neudela vylozenou chybu.
Jinak 120GB SSD v sestave T.S. Bohemia je vcelku k nicemu, to je jen na OS a to je malo. Naopak 500GB SSD od Mironetu je zcela OK, sestava od Mironetu je z tech trech jasne nejlepsi.

Jo teď jsem jinde slyšel unikátní názor že jedna RAM má menší spotřebu a proto je do sestavy vhodnější.:-D.Jinak T.S. Bohemia nacpat tam SSD a tu 960 to tam dát raději bez SSD a GTX970.Dneska se cpou SSD všude na ůkor něčeho jinýho navíc ještě drahej malej jak si psal...(a CZC by si mělo hodit mašli co tam předvádí

Nakonec jsem se asi rozhodl pro tuto sestavu, bude mít větší výkon ve hrách? Nelíbí se mi totiž jak se ty Skylake prohýbají.
http://www.czc.cz/169152,173348,158564,174376,1674 67,163516/kody
Trochu váhám s objednáním nevím jestli bude stačit 650W zdroj s ohledem na to abych mohl do budoucna taktovat. Mohli by jste mi prosím nějáké zdroje doporučit? Nebo bylo by lepší i přes to jít do Skylake?