Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava - co říkáte ?

Zdravím, co říkáte na tuhle počítačovou sestavu, kterou se chystám objednat:

Zákl. deska: MSI K9A Platinum, socket AM2
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+ EE
Paměť: Kingston DIMM 2x512MB (DDRII-667Mhz) KVR667D2N5/512
Grafická karta: Sapphire ATI Radeon X1650 Pro Ultimate 256MB, PCI-E (pasivní chlazení)
Vypalovačka: Samsung SH-S183L – rozhraní SATA, LightScribe
Skříň: AeroCool T40 Silver
Zdroj: Fortron FSP400-60HLN (400W)
Operační systém: Windows Vista Home Premium 64-bit CZ
FDD mechanika

Celková cena 17 000,-, mám to pro klienta, chtěl něco do 20 000,-, ještě přibude repro+klávesnice+myš, na to jsem vyhradil 2 000,-

Ja praveze neverim A-datam (vlastne skusenosti s nekompatibilitou), GeIl sa u nas nepredavaju. Pouzivam vyhradne dosky GB, MSI a Asus v kombinacii s roznymi modulmi od Kingstonu (533, 667...) a naozaj som nemal ziadne problemy. Takze to nie je flame iba sa delime o vlastne skusenosti;o).