Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM CL5 vs CL6

Momentálne mám 4x Kingston 800mhz CL6 2gb Ramky a niekde som sa dopočul že keď sa nastaví v BIOSe timing na CL5 vraj pôjdu lepšie. Je to fáma alebo je na tom niečo pravdivé, alebo si iba odpálim RAMky ?

pokial niesi Terminator alebo Chuck Norris,tak rozdiel v reakčnom čase jednej milisekundy nemáš šancu rozoznať,pokial sa berie do úvahy výlučne rozdiel cl5 vs. cl6.........keď sa ovšem nastaví napr.RAS/CAS latency time na 6-6-6-6 cl5/cl6 vs. 11-11-11-11 cl5/cl 6 a podobne, to už je o inom....

keď sa ovšem nastaví napr.RAS/CAS latency time na 6-6-6-6 cl5/cl6 vs. 11-11-11-11 cl5/cl 6 a podobne, to už je o inom....

O com inom? bude poznatelny rozdiel v rychlosti bootu OS, behu hier alebo konverzie videa?
Pretoze na nejaky internet ci kancelariu je fuk ake rychle mas ramky, ci uz casovanim alebo Mhz.