Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátor na bočnici?

Dobrý den, mám doma jeden plonkovej ventilátor kterej přesně pasuje na bočnici mého PC ale nejsem si jistý jesli to nenaruší airflow předního a zadního a aby to nebylo kontraproduktivni.
Dekuji za rady a názory

Nevime jakou ma case a jak hodne velky pruvan tam dela, sice take rikam, ze na derovanou bocnici patri plexisklo, nikoli vetrak, ale muze byt, ze proud vzduchu ve skrini bude takovy, ze mu bocnici bude unikat jen malo vzduchu, takze ucpavat to treba nemusi, zalezi od zmereni teplot. Kazdopadne ale jak rikas v predozadnim airflow je bocni vetrak nesmysl, neosazovat!