Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu se dostat do mobilu

Mám problém s telefonem Samsung Galaxy CORE PRIME. Nemůžu se dostat do telefonu, resetoval jsem ho factory reset... A teď jak se tam chci dostat nemůžu protože google chce ověření účtu.. Nemůžu se tam přihlásit protože si ho nepamatují.. kdyby jsem si ho alespoň opsal tak se dostanu, heslo znám ale neznám uživatelské jméno:(( Vůbec nevím co dělat jak se teď dostat, vůbec se nedá použít:( Prosím pomozte mi.. Jak to zjistit nebo prostě udělat abych jsem se do telefonu dostal?:/

Já mám 3 účty na google, oba dva znám. Jenže ten třetí jsem zapomněl a u toho třetího jsem registroval ten core prime, když jsem se chtěl přihlásit přes ty dva účty napsalo mi to ať se přihlásím s tím účtem co jsem synchronizoval ten telefon.. Což je ten účet na které si nevzpomínám název... A prostě se do telefonu nedostanu dokud se nepřihlásím a registrace tam možná není...

Během prvního spouštění se mi zobrazí google abych jsem se přihlásil k účtu co jsem registroval v tom mobilu.. Nikde registrace na vyber není.. Ani přihlásit ke svému účtů co znám nejde bo to chce ten účet co jsem zapomněl
.. Takhle jak popisujete to mam na S3 na Androidu 4.3 ale tady je Android 5.1.1 a to je asi jinak... Proste nevím co dělat..

Mas pravdu, snazil jsem se to dohledat pres Google a opravdu od Androidu 5 je tam bezpecnostni ficura proti ukradeni telefonu, kdy driv stacilo obnovit tovarni nastaveni a telefon mohl byt hned zase prodan dal, tak ted uz to nelze a je treba zadat heslo do Google uctu.
Pokud si heslo nepamatujes, tak ho muzes obnovit na telefon nebo sekundarni email navazany na Google ucet. Takze docela dobra vychytavka Googlu proti kradeni smartphonu.

Na YouTube jsem si našel bypass google account a prostě stáhl jsem si appku do flešky a vložil do mobilu tím pádem v uvitaci nabídce se mi otevřela appka moje soubory a nainstaloval jsem tu appku co jsem dal do flešky a spustilo se mi nastavení a tam jsem šel udělal tovární nastavení tím pádem se restartoval mobil a mohl jsem se registrovat nebo přihlásit na svůj účet.. Talže jsem telefon dostal do stavu od výroby takze super:)