Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC

Ahoj, mám problém, začal asi před 2 týdny a to takový. Že nepravidelně mi PC v nějakou minutu po zapnutí totálně zamrzne nejde nic dělat větráky pracují atd ale nefunguje myš klávesnice nejde nic dělat atd a jde to dočasně vyřešit jen tvrdým vypnutím a zapnutím PC. Mám win 10 díky

Prvne musis zjistit, zda se jedna o softwarovy problem nebo hardwarovy, treba tak, ze si stahnes live CD Ubuntu a zkusis ho z CD nabootovat a chvili si v nem neco delat, jestli to zamrzne take nebo ne.
Kdyz tohle odchytnes a budes vedet, ze je problem softwarovy, pak musis prijit na to proc to dela, muzes vyuzit prohlizec udalosti, muzes zkusit vyberove spousteni v msconfig a muzes zkusit odvirovat. Take bys mel mit nainstalovany spravne ovladace na Windows 10, ale to ti jiste nemusim rikat.