Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná myš do 30 eur

Dobrý deň,
chcel by som vedieť, či by ste mi vedeli poradiť nejakú hernú (najlepšie bezdrôtovú) myšku. Viem, že za 30€ nič skvelé nezoženiem, ale aj tak to po mojej starej bude obrovský luxus. Aby sme sa chápali správne, už asi 5 rokov hrám s niečím takýmto: https://www.google.sk/search?q=genius+mouse&espv=2 &biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0a hUKEwipkeOEkLvJAhWJDCwKHYqCDQEQ_AUIBigB#imgrc=AN5- F81bBV-3zM%3A
Normálne by som túto skvelú myš nikdy nevymenil, ale keďže mi na nej kompletne odišlo koliesko, pravé tlačidlo reaguje na každý druhý klik a o tom ako vyzerá už ani nehovorím tak som zhodnotil, že nech ju mám akokoľvek rád, je načase ju vymeniť.

Našiel som 3 adeptov značky A4tech (neviem čo od tej značky mám čakať, názov počujem prvýkrát):
A4Tech Bloody R3A - a4tech-bloody-r3a
A4Tech Bloody R7A (alebo R7) - a4tech-bloody-r7a
A4Tech X-747 - a4tech-x-747 (tuto asi ani moc nie, nechce kábel)

Myš budem prevažne používať na hranie Counter strike Gloal Offensive. Ak sa vtom teda aspoň trochu vyznáte, tak ktorá z tých prvých 2 je lepšia? R3A alebo R7? (ešte taká otázka pomimo, je tá R3A starší model ako R7?- usudzujem podľa čísel). Poprípade ak by ste vedeli o nejakej inej (lepšej) bol by som rád, ak by ste to napísali dole.

Za odpoveď ďakujem.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

u nich není sleva jako sleva.
Když jsem jim napsal, jak můžou psát %30+ slevu na LG G3 a původní cenu 17900, když NIKDY, opakuji NIKDY ten telefon v žádném obchodě tolik nestál (14900 hned první den při uvedení na většině e-shopech), tak mi na to odepsali že původní cena je cena doporučena výrobcem. ... to se pak ty slevová procenta nahání ..