Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který mobil zase vybrat?

Ještě jednou zdravím.
Omlouvám se že to tu zase cpu a zakládám nové Téma ale vybral jsem mobily které jsou pro mě nejatraktivnější.
Prosím aby jste napsali který je podle vás nejlepší a proč.
Všem co se zapojí strašně děkuji a mají u mě panáka ;) :D
1.LG G3 32 gb
2.LG G flex 2
3. nokia lumia 830
4.xiaomi mi4

Pokud by jste měli nějaký jiný nápad prosím aby jste mi ho napsali a řekli proč zrovna ten je lepší než tyhle 4
Změna přitroublého předmětu, původně: Poslední slovo. (karel)

Pises tu v komentech, ze hry nehrajes a potrebujes kvalitni displej a fotak:

Samsung Galaxy S4 i9506
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5 Neo

Podle me jasna volba.

Nicmene ve vyberu je nemas, takze bych volil LG G3 nebo LG G Flex2 (za predpokladu, ze ti nevadi nizsi vydrz na baterku a nemoznost customROM - zadne nejsou). Duvody jsou jasne, Android, LTE, overena kvalita, nizka cena.

Pak bych nevahal na jednim z tech LG, jenom tu vzdy upozornuju: jsem navykly a prijde mi to optimalni fotit tlacitkem hlasitosti (nektere fotici aplikace to umi), no u tech LG to vzhledem k umisteni tech tlacitek moc nejde, pro me zasadni nevyhoda, nic jineho proc ne LG me nenapada.