Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 8.1

Zdravím, mám notebook se zakoupeným Win8. Před pár týdny se mi pokazil disk a musel jsem ho reklamovat. Teď mám nový disk když spustím instalaci win8 (instalačku jsem stáhnul z internetu) tak po mě chce produktový klíč, který já ale neznám, protože Windows 8 jsou aktivované v BIOSu. Nevíte někdo jak mám postupovat? Díky :-)

Produktovy klic sa da precitat napr. pomocou rweverything vo Win, alebo cimkolvek co vie citat ACPI tabulky (je to v tabulke MSDM).

Za normalnych okolnosti nepotrebujes nic vycitavat, ale stiahnes si spravnu instalacku z webu MS, a z toho nainstalujes windows. Ak si mal predtym "with Bing" tak na to instalacka neni, potrebujes recovery medium od vyrobcu/servisu (Cislo z with Bing nesedi na normalny W8, a ani naopak. Asi lebo microsoftu je*e)