Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je špatnýho na Kingston Ramkách?

Zdravím, dnes jsem byl v alze pro tyto Ram: https://www.alza.cz/kingston-8gb-kit-ddr3-1866mhz- cl10-hyperx-fury-white-series-d1147682.htm?catid=1 8850208 | Jsou dost levný ale hlavně se mi hoděj barvou do PC. Fungujou naprosto parádně a nevidim vnich chybu, ale jakmile jsem se pochlubil novýma ramkama známejm, hned mi začli říkat jakou jsem udělal chybu ale neřekli nějakej důvod. Na facebookové stránce jsem zas viděl příspěvek od nějakého člověka kterej druhému říkal že Kingston je nah*vno a bla blabla... co je na nich špatně?

Kingston se obecne dost zhorsil a je casteji reklamovany.

To dulezite u kazde RAM je, po zandani do PC spustit napriklad z live CD Ubuntu Memtest (polozka je pred bootem do Ubuntu) a nechat bezet celou noc. Pokud se neodhali zadna chyba, tak je vse OK a neni duvod pro obavu z jakyhkoli pameti. Napriklad ja sice posledni dobou pouzivam Crucialy, protoze maji rozumnou cenu, ale driv jsem v pohode pouzival A-Data, ktere jsou take kritizovane, melo to jedinou nevyhodu: obcas mi Memtest nalezl chybu a ja druhy den bezel do obchodu reklamovat. Pokud byly OK, tak jsem usetril a zadne dalsi problemy s A-Data nebyly.

Bohužel již došlo k zajití slávy Kingstone, která je dnes značkovou samolepkou.
Příště bych raději zvolil Krucinály. Ze života - pár let starý HP notebook - na doporučení technika zakoupeny alternativní RAM Kingstone (orig. HP jsou drahé). Vráceny prodejci pro nepoužitelnost. HP technik nechápe - nefungovaly. Zakletý Krucinál pomohl a vše je funkční a otestované.