Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 po aktualizaci

Zdravím,
dnes se mi aktualizoval win 10.Po zapnutí pc je vše jiné, spodní lišta je bílá a hodiny se ukazují pouze když na ně najedu, ikony na ploše jsou bez názvu a okna prázdná, když najedu myší na složku tak zmizí její název, někde je to naopak název se objeví po přejetí myši ...
Prosím o rady, děkuji.

Jak se dělá co ? Bitová kopie systému ? Ovládací panely > Systém a zabezpečení > Zálohování a obnovení > Vytvořit bitovou kopii systému. Ale jelikož se na to ptáš, patrně ji vytvořenou nemáš. Musíš tedy použít jinou zálohu kterou jsi vytvořil. Nebo použít bod obnovení před aktualizací.