Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volanie do ČR

Zdravím, chcem zavolať kamarátke do Čiech a rád by som vedel akú predvoľbu mám dať keď volám zo slovenského čísla zo Slovenska na české číslo do Čiech.. Žiaľ bratia Češi majú zvláštne čísla napr. 722 *** ***.. a som mierne vykoľajený kde tam mám dať predvoľbu a akú. (+420 alebo +421?)

To isté keď budem onedlho v Čechách a budem jej volať opäť zo slovenského čísla ale už z Čiech na české číslo v Čechách.. akú predvoľbu mám dať? či už ju nebudem potrebovať?

Vďaka za rady.. ešte som neraňajkoval a absolútne mi to v tomto nemyslí. :-D

No pokud dotaz není provokace, pak:
Ze Slovenska do Česka ze slovenské SIM: +420 722 *** ***
Z Česka na Česka ze slovenské SIM: +420 722 *** ***
Předvolba +420 určuje Českou republiku
Předvolba +421 určuje Slovenskou republiku