Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mini ITX zostava

Ahoj, plánujem kúpiť túto zostavu : http://www.czc.cz/ci6vo91kkiiarb92uohmck396g/sezna m

Čo sa týka case (Fractal Design Node 304) a komponentov, som už v podstate rozhodnutý, ide mi len o to aký zobrať chladič a zdroj, či tam budú pasovať niekoho kto má skúsenosti s touto skrinkou. Tie čo tam mám v zozname som mal predtým v ATX zostave, chcel by som vedieť ako sa budú hodiť do tejto malej skrinky, a či to celkovo nebude nejaké hlučné, alebo sa prehrievať. Aj doska sa môže zmeniť ak by bola vhodnejšia, ale túto zo zoznamu budem kupovať o cca 500 lacnejšie t.j. 2500 kč, takže len ak je niečo s lepším pomerom cena/výkon.

Edit: O, a zdroj some chcel Seasonic SS-500ET-F3 namiesto tej 520ky, tú v obchode kde to budem kupovať nemajú.

• Ulà, Skrine, sestavy <ITX> jsou moji preferenci, vse jiz delam na ITX, osobne pouzivam vodni hlazeni, ale da se s prehledem pouzit AIR-Cooler, ale bacha na to montovani s ITX skrinemy, jelikoz to misto a samotna motaz se jevi vic jak komplikovana :-)
• Pouzivam i MODULARNI zdroj, kde, uvidis sam, ze s napajecimy vetmy co jsou zbytecné, budes hledat kam je schovat :-)

• Momentalne pouzivam v jedné z mych sestav "Corsaire Graphite" ktery i vzhledem je opravdu hezky a vnitrni provedeni je optimizovano na jakou koliv manipulaci.
• Spatna neni, i pres obycejny vzhled "BitFenix PRODIGY" ktery je opravdu kvalitne proveden.
Co se tyka HDD, mel jsem i klasicky HDD pro stolni PC, ale preklonil jsem na kombinaci SSD + HDD "2.5", které jsou pincipalne delané pro NTB, mam je schované, nebo zapojené v bocnici, kde jsou exposé prubehu chladného vzduchu, nezabere to misto.