Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nelze připojit k Wi-Fi, na dalších 5ti zařízeních bez problémů

Dobrý den,
na tabletu mi z ničeho nic přestalo fungovat wifi připojení, které před tím bylo zcela bezproblémové.
V domácnosti máme ještě 2 telefony, 2 tablety a notebook a na všech těchto zařízeních wifi jde skvěle.

V routeru jsem nepřenastavoval nic, akorát jsem mezitím (asi 14 zpětně) pronajímal od UPC nový modem.

Zkoušel jsem i jiné Wifi ( v zaměstnání, v kavárnách), a vše běží bezproblémů.

Wifi přestala jít na tabletu Google Nexus 7 2013. Router je značky TP-LINK a typu TL-WR841N.

Děkuji všem za případné odpovědi

• Zkus najet do nastaveni a zadej "zapomenout na pripojeni" pro tvé wifi, kde po nasledovné znovu pripojeni, dostane i nové parametry, IP etc, coz muze popripade pomoct.
• Poto zalezi, nekteré rutery maji nastaveni max poctu IP adres, které muzou pripojit, ale to nebude tvuj problém.