Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva monitory (PCI-E + integrovaná grafika)

Zdravím dúfam som to nedal do zlej sekcie ale chcem sa spýtať, mám počtač v ktorom mám jednu grafiku a jednu integrovanú.. Normálna (Hlavná) grafika má VGA a tam mám hlavný monitor a druhá grafika ma VGA ale je to tá integrovaná grafika a ked tam zapojim druhý monitor tak nechce ist.. čítal som že treba niečo nastaviť v biose -.. Ak sa to dá nedal by mi tu niekto podrobný návod a či by som tým nejak nemohol pokaziť počítač ? :D Ďakujem za všetky odpovede

Změna hloupého předmětu, původně: DVA MONITORY PROSIM POMOC !
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

integrovanej alebo ten vyvod čo je zo zakladnej proste..

• To nejde, jedine ze by jsi mel hybridni ch/mustek.
• "BIOS" pri stratu, po verifikaci PC a jeho HW obsazeni, zada VIDEO vystup z moznosti <PCIe> nabo <iGPU>, oba zaroven nejdou, s vyjimkou hybridniho CF.