Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 32 GB nebo 16 GB paměťovou kartu?

Koupil jsem si novej mobil s 16 gb rom. Mám v něm velký hry (gta san andreas, asphalt airbone,..). Chci si do něho taky někdy dát nějaký filmy, hudbu,... Proto se rozhoduju o velikosti paměťovky. Jestli mám koupit 32 nebo 16 GB. 32 GB je ale zase o polovinu dražší. Jakou byste doporučili?

• Tak vem tech <32Gb> :-)
• Takle mas jistotu, ze nebudes nak omezen co se tyce uloziste a také se vyhnes mozného nakupu vymeny prechodu z 16Gb na +. Muze se stat, ze za par mesicu si reknes, "sakra, mel jsem misto 16 koupit 32" :-)

Pokud jde o telefon pro syna, asi to nebude top model na trhu počítám. Pokud jde o android, tak ten ani neumí nahrávat aplikace na kartu, takže tu bude mít na fotky a video. Vzal bych mu klidně 16GB, nějakou rychlejší, aby zvládala nahrávání videa a prostě si s tim kluk bude muset vystačit. :-) Ono to stejně bude jedno, čím větší mu koupíš, tim víc "bordelu" tam nacpe a bude mu to stejně málo. Jednou za čas si kluk může probrat co nafotil, natočil a to pěkné co budete chtít se stahne do PC a jede se znova. :-)

Jakou mu koupíš, s takovou se "naučí žít". Když mu bude docházet místo, holt něco smaže. Beztak spoustu místa zabírají naprosto zbytečný hovadiny.
Máš-li prachy, kup 32 GB, volný místo neuhnije, jsi-li spořivý, postačí mu 16 GB. To je i tak místa až až.

Pokud to smartphone podporuje, tak jednoznacne 64GB sd-kartu. Ja uz bych mensi nekoupil, samozrejme jeste idealnejsi by bylo 128GB ale ty se nevyplati, tam uz se za velikost karty priplaci a vyjde to za cenu na 1MB draho.

Jinak teda 32GB, jestli vic foun nepodporuje nebo tak setris. ;-)