Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni klavesnice\mys pri instalaci Win7

Ahoj. Mám novou základní desku MSI B150 gaming M3. Spustím PC a na klávesnici se rozsvítí num lock. Do biosu se dostanu bez problémů a funguje tam i myš. Jakmile ale spustím instalaci Win7 z DVD nebo opravu původního Win7 co je na HDD tak prestane klávesnice\myš fungovat. Zkoušel jsem vsechny usb co na desce jsou. Neví někdo co s tím? Předem děkuji za odpovědi

Ked si kupujes skylake tak by si mal vediet ze to uz nema USB2.0 controller, a teda to Win7 instalator nepozna. Bud das instalatoru ovladac USB3.0 na nejakom mediu (ak by si bootoval instalacku z USB tak by to pytal sam na DVD), alebo zamontujes USB3.0 ovladac rovno do instalacky, alebo hladas v BIOSe ci na to neni nejaky PS2 emulation odrb (nejake Win7 installation Enable apod), alebo pouzijes PS2 klavesnicu. Alebo sa da este pouzit novsi Windows :)
Plati pre vsetky skylake (intel 6-series), snad niekto pouzije raz aj vyhladavanie.

Za odpoved samozrejme dekuji, ale na druhou stranu ne kazdy muze byt ve vsem dobry. Bezne vzedelani opravdu nezahrnuje podporovanej usb ovladac instalatoru win nebo ze deska uz nepodporuje starsi verzi usb. Zkusim tu PS2 moznost. Jeste jednou diky za vysvetleni problemu.

Ja netvrdim ze to mas vediet, ale je to vseobecne zname a teda vyhladavac to teda musi najst hned na prvom odkaze (neskusal som. Hladat si mal slova ako 6-series windows7 installation alebo neico podobne). P.S. pripadne si daj do vyhladavaca etse k tomu aj to tvoje oznacenie dosky a mozno najdes na to aj nejake konkretnejsie BIOS nastavenie, ak na tej doske nejake je.

Kdybych nebyl zbrklej vocas a prolezl si bios poradne driv nez zacnu vysilovat tak bych tam tu moznost konfigurace pro instalaci win7 nasel. Ona tam totiz opravdu je ikdyz pekne schovana. Takze dekuji za tvuj cas ktery si se mnou ztratil a jeste jednou dekuji

Jo jo fungovalo to. Pro tento MSI click bios 5 je postup nasledujici. Pomoci klavesy F7 prepnout zobrazeni biosu na advanced a pak treti dlazdice od spoda vlevo je SETTINGS v ni je znova moznost vyberu ADVANCED a tam uz je primo WINDOWS OS CONFIGURATION