Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesnice nefunguje - ovladac?

dobry den, windows 10 mi nechce detekovat moji klavesnici, jeste rano fungovala v poradku, odpoledne se mi sama od sebe odpojovala a ted uz jen sviti po zapojeni do pc, sfc nic, sken pc - bez viru, funguje bez problemu v biosu, bude to pravdepodobne neco s ovladaci
prosim pomozte
zde je vypis ovladacu: 836987173

Nevím, jak je to u desítek, ale u Win7 to obvykle nainstaluje ovladač pokaždé, když zařízení strčíš do USB portu, kde ještě předtím nebylo. Takže teoreticky bys mohl zkusit jinej USB port, na PC jich bývá obvykle vcelku dost.
Ta klávesnice na jiným PC funguje?