Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC, Jaké ram?

Ahoj, můžete mi někdo poradit? Chtěl bych kvalitnější základ herního pc, mám GTX 770 , upgradovat GPU chci až příští rok, myslím že ještě není potřeba. Až mi ta Intel core i5 4690K nebude stačit chtěl bych overclockovat. Chtěl bych 16GB . Mno, Prostě něco
lepšího aby to stíhalo to taktování, teplotu .. Budget cca 3,5k , Každému co udělá response moc děkuji :)

A to chces pretaktovavat tu ram, alebo co? Tak to prijemnu zabavu :) Inac RAM proste akekolvek. Ak chces tocit tak si RAM kup take ktore zvladaju vyssiu rychlost jak je maximalna ktoru zvlada CPU
(p.s. a nech su na 1,5V a ne nejake 1,65V ojeby, snad to uz cinan dnes uz nepredava)

Ked sa pri tom taktovani nebude zvysovat takt RAM (ktory zavisi od nejakeho "master" clocku ktory bud menis alebo nemenis), tak nepotrebujes ziadne ine RAM. A aj keby sa pri taktovani zvysoval aj takt RAM, tak nastavis proste RAM na nizsiu frekvenciu t.j. 1333 a tym padom po zvyseni sa zas dostavas k tym 1600 ktore modul zvlada.