Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiche klavesnice

Uz dlhsie zhanam nejake tiche klavesnice a zaroven podsvietene... po dlhsej dobe som zase zacal hladat na nete a objavil som tychto kandidatov :

HAMA
http://www.hama-shop.cz/detail/svitici-klavesnice-s -indikaci-gsm/ cena +- 1300 SKK
TRUST KB-1500
tntel +- 700 sk

alebo tuto netradicnu gumu
REDSTAR
product.jsp +-700sk

Mate niekto skusenosti z jednou z tychto klavesnic (popripadne inymi, ktore ale splnuju moje poziadavky na hlucnost a podsvietenie) ?
Zatial sa mi paci ta duha TRust lebo ma prijatelnu cenu.., ktora je limitovana do +-1000sk

Dakujem za reakcie

newim zkusenosti nemam ale moc bych to nedporucoval newim proc zrovna tichou jestli pracuješ v loznici tak PC presun jinam alebo newim a podsviceni s ti mtaky nemam zkusenosti ale kdyz uz tak si kup tu posledni nestoji mnoho tak kdyby to bylo blbe tak se zas tak nic nestalo.

ty musíš být silně submisivní. Takové hnusy fialové bych nepřál ani svému nepříteli. To je na zánět karpálních tunelů, jako když vyšije, obzvláště ta poslední "guměnka". Ergonomie hadr.

Jestli ti mohu doporučit, vykašli se na podsvícení, stejně bys měl být schopen psát bez dívání ;-) A co se osvětlení týká, na ergonomickou práci s počítačem by ti měla svítit alespoň 40W žárovka umístěná ZA monitorem tak, aby neoslňovala a vytvářela tzv. ambientní osvětlení.

Co se klávesnic týká, mohu s klidným srdcem doporučit toliko Logitech.

Když chce někdo podsvícenou klávesnici, asi k tomu má důvod - myslím, že není potřeba mu říkat, že je submisivní, že je podsvětlená klávesnice nezdravá blbost, apod.
Já taky používám několik svítících klávesnic - jedna je na chodbě (aby byla k nalezení, když jde člověk v noci potmě na záchod), další ve studiu (potmě se dobře skládá na kytaru - a podsvícení klávesnice se přitom hodí pro ovládání hudebního softwaru).
Bohužel nemůžu žádnou ze svejch klávesnic doporučit. Hlavně mi vadí, že když svítí, tak přitom potichu pískají. Takže se taky poohlížím po náhradě.

Jo, jsou to celkem sračky... když jsem je objednával, prostě jsem to risknul, protože přecejenom nebyly zamýšlené na nějaké dlouhé psaní.
Teď už mám několik týdnů objednanou ACUTAKE ACU-LIGHTKEYBOARD (viz jeden odkaz dole), ale zatím mi nějak nepřišla.
Jakékoli praktické zkušenosti s podsvícenými klávesnicemi uvítám.

Chlapi, ja mam lampu zasvietenu, ale klavesnica je na vysuvajek doske ktora je pod hlavnou doskou stola a nedopada tam svetlo (zalezi podla toho ako si umiesntim klavesnicu a ako sa ja poskrucam na kresle :-) ) ...
takze podsvietenie by som rad riesil..
nasiel som este tieto :
http://www.tntrade.sk/shop/index.php/detprd/sunbeam tech-pro-series-keyboardsilver-el-kb-07-sl-cz-czsk- version
http://www.tntrade.sk/shop/index.php/detprd/acutake -acu-lightkeyboard-1-multimedia-usbps2-czech-versio n

tak neviem ktore z tychto mnou spominanich mozu byt najtichsie a najlepsie podsvietene..