Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rámeček na disk

Zdravím, mám takový pro někoho nejspíš hloupý dotaz. Chtěl jsem si do pc dokoupit ssd disk, ale všude vidím že ssd disky jsou formátu 2.5", ale má case má rámečky pouze pro 3.5 a 5.25. Půjde do ní ssd vložit ? Co znamená to 5.25 ?

Děkuji

Děkuji moc za vysvětlení :)

Nerad bych hned zakládal nové téma, ale chtěl bych se ještě zeptat jak to je se sli modem grafik. Chtěl bych si pořídit druhou grafickou kartu do sli režimu, ale nikdy jsem nic podobného neřešil a tak nevím co je k tomu zapotřebí...

Rad bych si to vyzkoušel, ale jestli to výkon nenavýší, alespoň o třetinu původního tak to je k ničemu... Každopádně výkonný zdroj není problém základovka splňuje, jen nevím co vše je k tomu potřeba za kabeláž ...