Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noťas 13k

Zdravím, sháním ntb pod stromeček.
Požadavky:

- 13k max navýšení na 14 z důvodu toho, že chci prodlouženou záruku 5 let. (v ceně do 14k)
- 15.6" displej
- Numerická klávesnice
- Mechanika

Notebook bude využíván k surfování na internetu jednou za uherský rok se na něm zapne nějáká starší hra typu Rayman apod... Přesto chci zůstat na externí GK.
Chtěl bych zůstat u značky Lenovo popř. Asus ale radši první značka. Díky :-)

Nejsem extra odborník, ale v těch požadavkach není od lenova výběr. Ikdyž dle mého, značka vyrábí obal, střeva noťasu jsou stejně od jiných výrobců, takže je to asi jedno jaká je to dnes značka, stejně to vše frká jedna fabrika na Tajwanu. :D
Já měl Acera 3 roky, pak ho měla rok žena a už ho maj další 3 roky rodiče na net, šlape pořád. :-)

V tý cenový relaci bych asi bral:

http://www.czc.cz/acer-aspire-e15-e5-572g-3290-cer na/168941/produkt

Počkej na nějaký komentáře odborníků, třeba najdou výkonější v téhle ceně.