Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ram

Ahoj, mám problém s instalaci RAM kvr13n9s8/4 do mého počítače. Motherboard asus p7h55v. Zkoušel už jsem všechno možné. Resetovat BIOS. Zkoušel různá nastavení. Kontroloval kompatibilitu. Zkoušel jsem i jiné ramky a pokaždé to samé. Počítač spadne při startu Windows. Když vrátím zpět původní 2gb RAM, počítač bez problémů běží. Zkoušel jsem i různé frekvence, voltaz RAM apod. Nevíte, čím by to mohlo by? RAM by vadna být nemela, BIOS jsem updatoval na nejnovější verzi. Díky moc.

A datasheet k kvr13n9s8/4 (najdes googlom) pise ze su 8chipove 1rankove (1Rx8) tak to je potom jasne ze preco nejdu.

(a podakuj sa cinanom a predajcom ze to nenapisu jasne na tie cinske crepy ze co ten kram zvlada a co to je za modul, zakaznik aby sa hral na detektiva. Hlavne ze zaplnia celu stranu nejakymi marketingovymi blabolmi)

A v ktorom shope to chces kupovat? (ked ti tu hodim nejaku ktoru nemaju tak ti to asi bude prd platne :)
Co sa tyka frekvencia tak uz ti napisali ze to je nezmysel, frekvencia u teba zavisi od CPU, 1600ka ti urcite staci ptz tvoj CPU urcite viac neda. Navyse ak tam uz mas nejake pomalsie tak spolu nikdy ziadna rychlejsie jak ta najpomalsia v PC