Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon

Zdravím, odešel mi dotykový telefon a došla mi trpělivost. Hodil by se mi telefon co něco vydrží, z výdržnou baterií a hlavně ne dotykový. Jsem ochoten do toho mobilu vrazit do 2000,- kč. Poradily by jste mi neboť jsem v koncích.

Tipnul bych si, ze jsi v koncich. Co jsem tak slysel, tak dnesni obycejne mobily jsou uz jen jakymsi nechtenym bratrickem tech "chytrejsich" smartphonu. Proste vyroba se presunula do jineho segmentu trhu a to co zbylo je spise nejaka zakladni ekonomicka volba pro ten zbytek lidi, co trva na klasice a nema vesmes zadne pozadavky.