Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pruhy přes obrazovku

Dobrý den, mám problém nepravidelně se mě sekne pc pruhy přes obrazovku zvuk jde pomůže jenom tvrdý restart pc.
Grafická karta byla na testu 4 dny v plné zátěži prý bez závad.
Moje pc: ASUS M5A99X EVO R2.0 - AMD 990X
AMD Vishera FX-6350
Arctic Cooling Freezer 13
Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
Zalman ZM600-LX 600W
Gigabyte R9 280X
Děkuji za pomoc

Skus na test si pozicat iny zdroj, a never nejakym obchodnikom ze robili nejake testy, ak si to nevidel na vlastne oci tie testy. inac problem moze byt kdejkolvek v HW, kludne aj zakl.doska alebo akekolvek kontakty na konektore apod.
P.S. skus tu grafiku v inom PC ak mas moznost, na test (neviem jak casto mas tie problemy ci sa to da nejak rozumne testovat)

Grafika byla i v jiném pc a nastal ten samí problém.Problém je že tam byl ještě slabší zdoj než mam já.
Ted mam na zkoušku jenom gigovou kartu a pc běží bez problémů.
Pc jelo třeba i týden bez potíží a potom spodlo i 3x za den

Ked to padalo aj na inom PC tak to je najskor problem tej karty. Mozes skusit na test nejaky slusnejsi seasonic zdroj ak mas nejaky moznost si pozicat ale mozes skusit to ist zas reklamovat s tym ze to bolo skusane aj na inom PC a ten samy problem tak nech ta neodrbuju, a nejake nezmysly o testoch ze neakceptujes, ziadaj vymenu za iny kus alebo co.
(ale iny zdroj by som preistotu skusil, moze byt aj on na vine)

Vyjádření přímo od prodávajícího:

Dobrý den,
víkendový test neřekl nic, nainstaloval jsme to na úplně čistý systém a zapomněl jsem vypnout automatické aktualizace. Když jsem k tomu v pondělí přišel, uvítala mě přihlašovací obrazovka (automatický restart systému po nainstalování aktualizací).
Pustil jsem znovu zátěžový test a zatím se nic neprojevilo, viz fotka ze dneška (čas běhu testu zobrazuje pouze posledních 24 hodin, ale vlastní test běží již 24+22,33 hodin), upřímně nevím co s tím, jak jsem již psal, mám obavu, že když to pošlu do Alzy, tak to vrátí s tím, že té kartě nic není.

Ale tebe ta karta pada trebars raz za tyzden, neviem co tam chce na tom testovat 24hodin, nech to posle na vymenu za iny kus, alebo nech ti trebars pozicia jeho zdroj ktory pouzil, nech ho skusis ty v svojom PC na test (tyzden apod).
inac ked karta nefunguje spravne v 2 PC tak asi nebude v poriadku, ze funguje v 3.PC este neznamena ze nieco je v nej mimo specifikacii, karta ma fungovat v kazdom PC, a ne v jednom z troch.

A vseobecne predajca PC (si ho kupil vcelku?) ti ma rucit za to ze ten PC je funkcny, mozem mu dat cely PC nazad ze bud ti ho opravi, alebo da nazad peniaze. Neni tvoja starost skumat co je vadne, od toho je predajca predqajca aby mal nejaky sklad kde ma aj ine karty a vedel ti ich vymenit trebars za inu apod a uvidi sa ci to pomohlo apod.