Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM 4+8

zdravím mám v notebooku 2x 4gb ddr3 ram,oplatilo by se koupil 8gb ddr3? ze bych mnel 4+8 gb?? slo by to? diky

Do určité hranice.Víc jak 8GB na rychlosti asi ty nepoznáš a ani tvůj PC. Taky záleží na stavu OS,pokud je zaneřáděný a na pozadí jede fůra zbytečně spuštěných aplikací,tak to zpomaluje i načítání do RAM.

Záleží, k čemu NTB využíváš, zda ostatní komponenty mají dostatečný výkon na využití větší RAM a používáš programy, které to využijí. V dnešní době stále není pro běžné použití třeba více ja 2x4 gb. Brzda počítače je především pevný disk, pokud chceš zlepšit odezvu počítače, nacpi do něj SSD, pokud tam na něj je místo. :-)