Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD problem

ahoj, chci se zeptat, mam v notebooku 1tb disky, slo by udelat abych mnel nejak i ssd disk? jak bych to mnel připadne vyřešit? diky za rady

K tomu se třeba v Alze nebo CZC prodává rámeček,nějaký bazmekt aby to drželo. Ještě se doporučuje na SSD místo mechaniky nedávat OS.Ten dej na SSD zapojeného origoš uvnitř NB.Záleží na typu NB,zda-li sběrnice na DVD-ROM bude rychlá.Ale jestli tam chceš dva SSD,tak je to celkem k ničemu.