Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky notebook okolo 400 e ?

Zdravim,

Zhanam nejaky notebook s cenou okolo 400e. Vedeli by ste poradit nieco dobre v tejto cenovej kategorii ? Na co davat pozor pri vybere, vziat s OS, alebo bez a podobne ?
Dakujem

No tak trocha som sa pytal (notebuk nie je pre mna) tak chceli by to na multimedia, sem tam na nejake hry a beznu pracu, nic specialne a uhlopriecka 15,6 palca.
Nejake som samozrejme nasiel, ale neviem sa velmi rozhodnut na co davat pozor. OS teda urcite ano, otazne je co ostatok :) Je v tejto cenovej katagorii vobec mozne najst kombinaciu SSD+HDD ?