Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem torrent a stahování

Ahoj. Potřeboval bych poradit.
Mám připojení k internetu od o2 internet expres nebo jak se to ted vubec jmenuje, a přes torrenty stahuju docela rychle, aspoň úměrně k mé rychlosti připojení. Brácha má připojení od upc a přes torrent mu to stahuje jak hlemýžď. Vím, že to závisí na počtu uživatelů co ten soubor sdílí a na klientech, takže tam by problém být neměl.
Je problém v tom, co je to za poskytovatele připojení k internetu nebo i na druhu modemu?
Firewall by měl být v pohodě.
Jinak používám bitcomet.

Děkuju za nějaký rady.
Změna kategorie, původně "Ostatní". (karel)

mam UPeCe a musim se sveho providera hodne zastat - je to velmi solidni pripojeni ktere neni nikterak omezovano (do vyse datoveho limitu) - srovnavat to se spanelakou chripkou alias zlutym morem nelze - toto opravdu jede. i kdyz i ja mel problemy -linka kolisala -sel jsem po koaxialech nasel jsem prestipnuty kabel.

aha díky. Já mám pevnou IP adresu, bráchovi se s každým připojením mění. Takže když je pevná IP adresa, tak by vše mělo jít v pohodě..

kebelovka MA pevnou krom wifi - pisni tarif co bracha ma

Já mám classic už léta a nikdy nic neblokovali. Ale chtěl jsem se na něco zeptat. Vždycky jsem si myslel, že se snad nemůže najít nikdo, pro koho by byl flex výhodný. Necelých sedm dnů připojení přijde na stejnou částku jako připojení trvalé. Opravdu na tom neprodělává? Opravdu načne méně jak 13 dvanáctihodinových intervalů? Jen mě to zajímá, nekritizuju to. Díky.

Brácha je v práci do šesti večer, takže i podle mě se to vyplatí, když se připojuje opravdu jen malo a využívá jen ty "předplacené" 12ti hodinové intrvaly.
Já ale nevím, proč nejdou stahovat soubory přes ty torrenty, jestli to ten UPC Flex má prostě nějak zablokovaný..