Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výmena procesoru

zdravim,mam dotaz. v notebooku mam procesor i3, chtel bych si koupit časem lepši. tak se chci zeptat jestli stači vymenit jen procesor (za lepši i5/i7) nebo i neco jineho. diky
double (karel)

• Zalezi na tom, jaky mas "SOCKET", nekteré NTB umoznuji vymenu CPU, nektere jsou jiz pripajené, kde vymena pro UPgrade je nemozna. Tak jestli ti to nezabere moc casu, tak nam alespon oznam typ a oznaceni tvého notebooku..