Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade, OK? 8GB DDR4 Stačí?

Čus, dáte si prosím někdo práci a kouknete se mi na to? Chci Overclockovat :)
Skřín - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=2990#kf
Zdroj - 650W Fortron Black FSP
GPU - Asus GTX 770
HDD - 1T, 7200, Kingston
+ viz. ktery.dib
1. Nezbylo mi na 16GB, poradíte mi (kvalitnější, dobré pro taktování) ram do 2k nejlépe něco co můžu dokoupit a udělat z toho 16GB.
2. Nevím jesli mi Scythe uchladí přetaktovanou i5 6600K a jesli se vyplatí si připlatit. viz. 066.jpg
3. Nevím jesli se mi vůbec ty coolery vlezou do skříně, je tam jen malá mezera od zdroje.

Díky za případné rady :)

Tak nějak nechápu co vlasně chceš, ale ten Scythe rozhodně to 6600K uchladí i OC. Jinak co se týče pamětí, tak stačí bohatě 2x4GB. Bedna má 185 mm na šířku, tak snad se tam Ninja vleze. Pokud tu bednu máš, tak se to dá změřit.

Jo OC taktuješ pomoci násobiče, takže pamětí se to netýká.