Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc do 7 tis. (stolni)

ahoj potreboval bych poradit s pc kamaradka potrebuje pc do 7 tisic nepomohl by mi nekdo slozit univerzalni pc kterej se hodi na internet tak na nejakou tu hru ? dekuju predem za pomoc a rady.

muchaniku mam a hdd nejspise take

samozrejme že složeniny su vždy dražšie než ked kupuješ len komponenty. Ale v tejto cenovej kategorii je to fakt minimalne,... v tejto cenovej kategorii to mas skoro vsetko na jedno kopito, absolutne je jedno co kupis, vse budu len lenive šunky.