Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka karet

Koupil jsem si Čtečku karet ta stará fungovala uplne dobře ale když jsem jí připojil do kompu zařízení nebylo rozpoznáno ani se nenainstalovqli ovladače a u ty nový to stejný co mám dělat ?

ta stará fungovala uplne dobře
ale když jsem jí připojil do kompu zařízení nebylo rozpoznáno

kde fungovala dobře?
na tom krámu od té doby změnilo co, že teď nefunguje?
to je usb2/3?
jaký systém, jaká základní deska?
bez čtečky ten usb port fungujue?
to je interní nebo externí čtečka?