Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD nenalezen při instalaci Windows XP

Dobrý den, mám notebook Acer Aspire 5315 ,odešel harddisk , koupil jsem universál ale při instalaci XP ho nenajde. Jde s tím něco udělat ? Děkuji za odpověď.

PS: XP chci protože mám přístroje které pod jiným Windows nechodí jak mají protože nejsou ovladače a nové se my nechce kupovat když jsou 100% funkční.
Změna předmětu, původně: HDD (karel)

zbytečně stahuješ ftool pro windows - režim disku musí být nastaven ještě před startem os - výrobce hdd k tomu má někdy jumper.
ale když bios vidí hdd, máš skoro vyhráno. chce to ještě v biosu nastavit režim sata řadiče na ide mód.
xp před pokládám instaluješ normální 32bit verzi. 64bit verze os jsou na i dnes typických 4gb ram zbytečné.