Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor 99% proč??

Zdravím,
Mám problémy s notebookem; nejde otevřít nabídka Start ani nic spustit (pokud to neotevřu jako správce), ikdyž nemám spuštěný žádný program, ve správci úloh se zobrazuje využití procesoru 99% , jenže všechny úlohy (i ty na pozadí) spotřebovávají 0%, takhle divně je to tam napsané.. Také nefunguje připojení k internetu (jen na tom pc, v telefonech neno v tabletu to jde) vůbec nic nepomáhá, restartovala jsem to asi desetkrát..
OS je Windows 10, dříve to byl Windows 7
Má 4 GB RAM a procesor Intel Pentium CPU P6200 2.13GHz
Nevíte někdo co s ním? :\

Nejsem si jistá, je jich tam pár, jako skype, steam, ccleaner, a ostatní systémové procesy, jenže vedle nich je vždycky 0% , jen správce úloh spotřebovává 0,6% a nějakej host proces pro windows 4,0% kdybych je sečetla určitě by se to nerovnalo 99%, to míň...