Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sloučení dvou SSD disků do jednoho pro větší kapacitu systémového disku

Zdravím vás, mám dva totožné SSD disky o kapacitě X gb, no zjistil jsem že na systém a programy my jeden SSD disk nestačí, tak si říkám jestli když mám dva stejné SSD disky, jestli je nelze nějak sloučit( ano za předpokladu nové čisté intalace OS) abych docílil kapacity 2X gb která by mi už měla stačit....mám tuto základovku http://www.avalue.com.tw/Product/Embedded-Computin g/Semi-Industrial-Motherboard/Semi-Mini-ITX/EMX-H6 1_1887#showarea

na uloziste mam zvlast plotnovy disk, ale potrebuju naistaloval microsoft visual studio, a ikdyz mu zadavam cestu na ten plotnovy disk, stejne se jaksi zaplnuje i to SSD a uz tam neni zadny misto....zkratka potrebuju mistni disk C, aby mel kapacitu tech dvou SSD a videl bych ho jako jeden oddil, jestli to nejde, tak hold asi naistaluju system na ten plotnovy a s SSD se rozloucim....

• Visual Studio jde jen nainstalovat na primarni disk "c:", na kterém je nainstalovany OS, instalaci na jiny neumoznuje.
• Presun nakou instalaci co mas na C:/ na jiny disk, aby jsis uvolnim misto na instalaci VS. Urcite mu jde trochu mista uvolnit.
Bohuzel, rozsireni na druhy SSD aby byly oba hlavni nejde..

Mám 60Gb a mám 30 volného!

• To bud rad, nekteri co SSD pouzivaji do hernich PC, presunou jednu dve hry a nemaji zadné misto.
• 60Gb samozdrejme zakoupit, nebo pouzivat muzes, ale tuto volbu doporucuji jako minimum, jelikoz pod 60 je jen 30, takze to doporucis jako minimum 30?
• Minimum = velikost, kterou nebudeme po aktualicazi a intezivnejsch instalaci rychle zaplneni, osobne kdyz dam na SSD Visual studio + BF4 + programy ( které chci aby byly rychlé, od toho jsem si také zakoupil SSD) a jsme velmi rychle u hranice 50Gb.

ja mám 128GB SSD a zaplneno 19.6GB

• Coz odpovida nainstalovanému a zaktulizovanému OS, coz se nemusi zastavit na 19Gb. Lidé si zakupuji SSD hlavne pro zrychleni SW, ktery na neho instaluji.