Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mizí místo na disku

Dobrý den, Rád bych se vás jestli nevíte co mam dělat na disku C jsem měl 50 GB volno ale po chvilce mi to napsalo nedostatek místa tak jsem zase něco zmazal 23 GB ale zase mi to potom napsalo nedostatek místa
Změna předmětu, původně: Pamět
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dávku spusti ako Správca, užívaj ju podľa nálady a času vo W10.
V cmd.exe ti vypíše nepodstatné a zbytočné dáta ktoré maže, cca 10 minút po prvom spustení.

Antiviry a antispyware, mbam, ktoré sa hlboko inštalujú do W10 nepoužívaj, zničíš systém.

Portable v zložke D:\ ti stačí: eek

Kolik těch bodů obnovy tam bylo? Na kolik GB to bylo původně nastaveno?
Není možné, aby "to nic nezmazalo". Jeden bod obnovy má cca 300 MB, při defaultním nastavení si systém zálohuje cca 3-5% velikosti oddílu (pro 1 TB disk tedy 30-50 GB). Takže pokud jsi to nastavil opravdu na 2 GB a smazal body obnovení (byť i jediný), tak se to projeví v Tento počítač - u patřičného oddílu.

Jak velký máš vůbec celkově ten oddíl C? Uděláš obnovu do továrního nastavení a zázračně ti ubývají GB?
To se zdá jako nesmysl. Tohle téma je už jako nekonečné dopisy Sally. To tam není nikdo, kdo tomu PC rozumí alespon natolik, že to uvede do normálního stavu, anebo zjistí, co za soubory tam vlastně přibývají?