Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabíječka

zdravim, kdy si koupil nabíječku do auta z usb na druhym koncem a ten konec připojim k notebooku, bude to nabíjet? utáhne to to auto či ta nabíječka? diky

Takže NE! Je potřeba konektor (auto zapalovač) dva 1,5mm kabely, a konektor do notasu. Tedy 12V s AZ do notasu. Jedině takhle.

Edit: Když beru v potaz, že s mého Asus trafa leze 19V naprázdno, tak už si nejsem jistej, že těch 13.8V (12V je aku vybitá) auta bude stačit....