Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 11000,-

Dobrý večer.
Chci si k vánocům koupit mobil.
Četl jsem si tady hodně rád na Lg g3,Samsung galaxy s5 a lumii 930 ale.
Byl jsem v elektru a ani jeden mi nesedl ať už design nebo display.
U lumie to byla žádná podpora notifikace.
Takže vás chci poprosit o nějaké další návrhy do 11 000.
Velký a kvalitní display (mám z1 compact a nejsem spokojen s displayem takže něco lepšího)
Kvalitní foťák jelikož hodně fotím (Rodina,dovolená,a nechci všude tahat foťák)
Zbytek nechám na vás a čekám to nejkvalitnější co do 11 jde sehnat.
Děkuji moc všem
Změna předmětu, původně: Mobil (karel)

V podstate zbytecny dotaz, kdyz jsi vyloucil zminene smartphony a zaroven napsal, ze chces kvalitni displej a fotak, tak jsi prisel o moznost poridit jakykoliv smartphone do 11.000,-. Existuji uz jen horsi a to vcetne tech co tu uz jsou doporucene.

Kamo u té 930 bych to neviděl tak bledě.
Sice nemá diodu ale na liště se ti objeví úplně všechno..od emailu po Facebook.
Jinak g3 taky chci taky jen mě tam mrzí jedna věc.
display o proti konkurenci není tak jasný a bílá je nažloutlá.
Fotky u obou jsou top takže bych vybíral mezi těmito a musel bych trochu povolit s nároku.

Neříkám že není jasný.
Ale když nastaviš max jas tak zdaleka není max.
A ta bílá je opravdu nažloutlá stačí jít do Elektra a kouknout na všechny mobily tam a lg bude mot bílou hodně vyblitou.
Ale to je jediná věc která u lg je a určitě bych ho jen kvůli tomu neodsuzoval